میانبر Google Photos در اپلیکیشن دوربین اندروید -

,اپلیکیشن دوربین اندروید, اپلیکیشن  مدیریت تصاویر در اندروید, اپلیکیشن دوربین,[categoriy]

آکابانو: میانبر Google Photos در اپلیکیشن دوربین اندروید

آکابانو مشاهده پیش نمایش عکس های تهیه شده توسط دوربین در اپلیکیشن Google Photos

به گزارش آکابانو اپلیکیشن Google Photos یکی از بهترین اپلیکیشن های مدیریت تصاویر در اندروید به شمار می رود که به طور پیش فرض روی دستگاه های هوشمند گوگل نصب شده و فعال است.

این اپلیکیشن روی محصولات دیگر تولیدکنندگان همچون ال جی، سامسونگ و... نصب نیست و در بسیاری از موارد هنگامی که کاربران با استفاده از اپلیکیشن دوربین (Camera) عکسی را ثبت می کنند برای مشاهده پیش نمایش عکس به اپلیکیشن گالری اندروید ارجاع داده می شوند که نسبت به اپلیکیشن Google Photos از امکانات بسیار محدودتری برخوردار است.

دوست دارید پس از نصب اپلیکیشن Google Photos، قابلیت مشاهده پیش نمایش عکس های تهیه شده توسط دوربین در این اپلیکیشن را فعال کنید تا به جای گالری اندروید، بتوانید پیش نمایش عکس تهیه شده را در گوگل فتو مشاهده کنید؟

انجام این کار با استفاده از روش زیر امکان پذیر است:

پیش از هر چیز از نصب اپلیکیشن Google Photos روی دستگاه خود مطمئن شده سپس آن را اجرا کنید.

لبه سمت چپ صفحه را به سمت راست بکشید تا منوی اپلیکیشن نمایش داده شود. (می توانید روی آیکون منو که به شکل سه نقطه در بالا سمت چپ قابل مشاهده است نیز فشار دهید)

منو را به پایین اسکرول کرده و روی Settings فشار دهید.

در انتهای گزینه های موجود در بخش تنظیمات، Camera shortcut قابل مشاهده است. کلید مقابل این گزینه را به حالت فعال، تغییر وضعیت دهید.

مراحل کار به اتمام رسیده و با اجرای اپلیکیشن Camera و ثبت یک عکس جدید می توانید نتیجه تغییرات را مشاهده کنید. در این شرایط علاوه بر پیش نمایش عکس که به صورت یک تصویر بندانگشتی در اپلیکیشن قابل مشاهده است، تصویر بند انگشتی دیگری نیز به شما نمایش داده می شود که آیکون گوگل فتو را با خود به همراه دارد. با فشار روی این تصویر، پیش نمایش عکس شما در اپلیکیشن Google photos نمایش داده می شود.

منبع:jamejamonline.irفناوری و تکنولوژی روز

  • 12 ترفند برای اپ دوربین گوگل
  • بهترین میانبرها در سیستم عامل اندروید

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط