این هدفون شما را از خواب بیدار می کند! -

,هدفون , هدفون  Mezamashi Earphone NMR10, بیدار شدن از خواب با لرزش هدفون,[categoriy]

آکابانو: این هدفون شما را از خواب بیدار می کند!

آکابانو هدفون Mezamashi Earphone NMR10

به گزارش آکابانو هدفون Mezamashi Earphone NMR10 با لرزش شما را از خواب بیدار می کنند
از خواب بیدار شدن به این راحتی ها هم نیست و شرکت های مختلف سعی دارند با ایده های جالب و جدید راه های مختلفی برای بیدار کردن افراد از خواب معرفی کنند، به همین منظور به هدفون بر خوردیم که با لرزش شما را از خواب ناز بیدار می کند.

انسان ها الگو های خواب متفاوتی دارند و همه به راحتی از خواب بیدار نمی شوند، از طرف دیگر موارد زیادی هم پیش می آید که افراد در نیمه روز نیاز به چرت کوتاهی دارند، اینجاست که این هدفون به کمک آمده و صاحب خود را با لرزش کوتاه و ملایم از خواب بیدار می کند. شرکت سازنده مدعی است در این هدفون موتورهایی تعبیه شده که با لرزش متناوب باعث می شود کاربر با ملایمت از خواب بیدار شود.

این هدفون ها که با نام تجاری Mezamashi Earphone NMR10 روانه بازار می شوند، گزینه ای بسیار مناسب برای افراد پرمشغله که تمایل دارند ظهر چرت کوچکی بزنند به حساب می آید، از طرف دیگر ممکن است افرادی نیز باشند که علاقه ای به بیدار شدن با صدای زنگ هشدار گوشی همراه خود نداشته باشند. ناگفته نماند که هدفون Mezamashi Earphone NMR10 وظیفه اصلی خود که پخش موسیقی است را نیز به خوبی انجام می دهند و کاربر قادر است در سایر مواقع از آن برای گوش فرا دادن به موسیقی مورد علاقه خود استفاده کند.

جالب است بدانید میزان لرزش هدفون Mezamashi Earphone NMR10 در گوش نیز تا سه سطح مختلف قابل تنظیم است، با این حساب افرادی که خواب سنگینی دارند می توانند از میزان شدت لرزش بیشتری استفاده کنند. یک باتری نیم قلمی (AAA) قادر است انرژی مورد نیاز برای هدفون و موتورهای لرزش آنرا به مدت شش ماه تامین کنند، از لحاظ قیمت نیز این محصول با قیمتی معادل با ۵۳ دلار در بازارهای جهانی به فروش می رسد.
منبع : farnet.irفناوری و تکنولوژی روز

  • تلفن همراه اضطراری که با باتری قلمی کار می کند
  • ابداع الگوریتمی برای نویسندگی آسان تر
  • اختراع منتخب و فوق العاده سال 2011(+عکس)
  • تاحالااین وسایل جدیدوپرکاربردرادیدی!!
  • تولید اولین عینک اینترنتی با قابلیت چت ! + عکس
  • جدیدترین لپ تاپ سونی سری Vaio s + عکس

گردآوری توسط کانال و سایت آکابانو

لايک انتشار در تلگرام

ويديوهاي مرتبط

ديگر ويديوهاي کانال

ديگر عکسهاي کانال